Ile kosztuje minecraft premium

 Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, której popularność nie maleje od momentu jej premiery w 2011 roku. Jednym z jej ważnych elementów jest funkcja Minecraft Premium, która oferuje dodatkowe funkcje i możliwości rozgrywki.

Aktualna cena Minecraft Premium na rok 2021 wynosi 119,99 złotych. W ramach zakupionej subskrypcji gracze mają dostęp do pełnej wersji gry, bez żadnych ograniczeń. Mogą tworzyć własne światy, eksplorować nieskończone tereny, budować budowle, walczyć z przeciwnikami i wiele więcej.

Minecraft Premium daje również możliwość dostępu do trybu multiplayer, gdzie gracze mogą grać razem ze swoimi przyjaciółmi. Można organizować wspólne sesje, wspólnie eksplorować światy i rozwijać się w grze.Dodatkowym atutem Minecraft Premium jest możliwość dostępu do specjalnych skinów, które pozwalają na personalizację postaci oraz dostęp do dodatkowych paczek zasobów. Dzięki nim możemy zmieniać wygląd świata, dodawać nowe elementy, tekstury i dźwięki.

Jeśli jesteś fanem Minecraft i chcesz cieszyć się pełnymi możliwościami, warto zainwestować w Minecraft Premium. Choć cena może wydawać się dość wysoka, jakość i rozrywka, które oferuje ta gra, są tego warte.

Dlatego jeśli jesteś zainteresowany grą Minecraft i chciałbyś w pełni cieszyć się z jej funkcji i możliwości, warto rozważyć zakup Minecraft Premium. Pamiętaj jednak, że cena może ulec zmianie, dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie Minecraft.

Ceny Minecraft Premium w 2021 roku

Minecraft to popularna gra sandboxowa, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Aby cieszyć się pełnymi funkcjami gry, potrzebujesz konta Minecraft Premium. Jednak cena konta Minecraft Premium może się różnić w zależności od regionu i platformy, na której chcesz grać.

Na rok 2021, cena Minecraft Premium wynosi około 90 PLN. Możesz zakupić Minecraft Premium za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Minecraft lub za pośrednictwem innych autoryzowanych sklepów internetowych. Pamiętaj, że cena Minecraft Premium może zmieniać się w zależności od promocji i ofert specjalnych.

Kiedy zakupisz Minecraft Premium, otrzymujesz wiele dodatkowych funkcji i możliwości. Możesz grać z innymi graczami w trybie wieloosobowym, tworzyć i zarządzać własnymi światami, korzystać z modyfikacji i paczek tekstur, a także dostęp do oficjalnych aktualizacji i nowej zawartości.

Jeśli jesteś fanem gry Minecraft i chcesz korzystać z pełnych możliwości gry, zakup Minecraft Premium jest koniecznością. Pamiętaj, że Minecraft jest również dostępny w wersji darmowej, ale nie oferuje on takiej samej głębi rozgrywki i funkcji, jakie oferuje Minecraft Premium.

Sprawdź oficjalną stronę Minecraft lub autoryzowane sklepy internetowe, aby uzyskać aktualne informacje na temat cen Minecraft Premium w 2021 roku.

Czym jest Minecraft Premium?

Minecraft Premium to wersja gry, która oferuje pełny dostęp do wszystkich funkcji i zasobów gry. Kiedy kupujesz Minecraft Premium, otrzymujesz zarejestrowane konto, które daje Ci możliwość grania na oficjalnych serwerach Mojang, udostępnia wszystkie aktualizacje gry oraz umożliwia dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak modyfikacje i zasoby.

Minecraft Premium umożliwia również dostęp do trybu multiplayer, gdzie możesz grać w sieci z innymi graczami z całego świata. Możesz tworzyć własne serwery i zapraszać swoich znajomych do wspólnej gry, a także dołączać do innych serwerów i brać udział w różnorodnych społecznościach Minecraft.

Wersja Premium gwarantuje również bezpieczeństwo Twojego konta dzięki funkcji logowania, a także dostęp do oficjalnego wsparcia technicznego i aktualizacji, które wprowadzają nowe funkcje, poprawki błędów i usprawnienia.

Podsumowując, Minecraft Premium to pełna i legalna wersja gry, która oferuje wiele dodatkowych możliwości i funkcji, które są niedostępne w wersji darmowej.

Skąd można zdobyć Minecraft Premium?

Jeżeli chcesz zdobyć Minecraft Premium, możesz to zrobić na kilka różnych sposobów:

1. Oficjalna strona Minecraft - Najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem na zdobycie Minecraft Premium jest zakupienie go na oficjalnej stronie Minecraft. Możesz tam wybrać wersję gry, zapłacić za nią i pobrać ją na swój komputer.

2. Key resellers - Innym sposobem na zdobycie Minecraft Premium jest zakupienie go na portalach key resellers. Są to strony, które sprzedają kody dostępu do gier, w tym do Minecraft Premium, po niższych cenach. Przy zakupie na takiej stronie, jednak musisz uważać na oszustów i być ostrożny.

3. Inne sklepy internetowe - Minecraft Premium można także znaleźć w różnych innych sklepach internetowych, zarówno oficjalnych, jak i nieoficjalnych. Możesz porównywać ceny i oferty różnych sklepów, aby znaleźć najlepszą dla siebie opcję.

Niezależnie od tego, z którego źródła postanowisz zdobyć Minecraft Premium, zawsze upewnij się, że jesteś na oficjalnej stronie lub korzystasz z godnego zaufania sklepu, aby uniknąć oszustw i kupić prawidłową wersję gry.

Aktualne ceny Minecraft Premium

Minecraft Premium to płatne konto, które oferuje dostęp do pełnej wersji gry Minecraft z wieloma dodatkowymi funkcjami. Aktualne ceny Minecraft Premium na rok 2021 są przedstawione poniżej:


Rodzaj konta|Cena

Java Edition|149,99 PLN

Bedrock Edition (dla urządzeń mobilnych, konsolowych i Windows 10)|79,99 PLN


Warto zauważyć, że ceny mogą się różnić w zależności od kraju i platformy zakupu. Można zakupić Minecraft Premium na oficjalnej stronie Minecraft lub w sklepach internetowych.

Pamiętaj, że zakup Minecraft Premium daje Ci dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji i dodatkowych treści, zapewniając wspaniałą rozrywkę i możliwość tworzenia niekończącego się świata Minecraft!

Dlaczego warto kupić Minecraft Premium?

Minecraft Premium to pełna wersja gry Minecraft, która oferuje wiele dodatkowych funkcji i możliwości. Oto kilka powodów, dlaczego warto zainwestować w wersję Premium:

1. Pełna kontrola: Posiadając Minecraft Premium, otrzymujesz pełną kontrolę nad grą. Możesz modyfikować świat, tworzyć własne bloki, a nawet dodawać własne modyfikacje. Możliwości są praktycznie nieograniczone!

2. Gry wieloosobowe: Dziki Minecraft można grać z innymi graczami na serwerze wieloosobowym. Posiadając wersję Premium, masz dostęp do oficjalnych serwerów, gdzie można spotkać się z innymi pasjonatami gry i wspólnie odkrywać nowe światy.

3. Aktualizacje i wsparcie: Kupując Minecraft Premium, otrzymujesz dostęp do wszystkich nowych aktualizacji i dodatków, które są wydawane przez twórców gry. Dodatkowo, w razie problemów, można liczyć na wsparcie techniczne ze strony producenta.

4. Kreatywność i wyobraźnia: Minecraft Premium to idealna gra dla osób, które lubią wyobrażać sobie i tworzyć własne światy. Możesz budować swoje własne domy, miasta, twierdze i wiele więcej. Tylko wyobraźnia jest tu ograniczeniem!

5. Społeczność: Posiadanie Minecraft Premium otwiera drzwi do dużej społeczności graczy na całym świecie. Możesz wchodzić w interakcje z innymi graczami, wymieniać się pomysłami i tworzyć razem niesamowite projekty.

Warto zainwestować w Minecraft Premium, ponieważ daje on dużo więcej możliwości i przyjemności z gry. Będziesz mógł odkrywać nowe światy, realizować własne pomysły i dołączyć do rosnącej społeczności pasjonatów tej kultowej gry. Nie zwlekaj, zdobądź Minecraft Premium już dziś!

Jakie są dodatkowe korzyści posiadania Minecraft Premium?

Minecraft Premium to rozszerzona wersja popularnej gry Minecraft, która oferuje wiele dodatkowych korzyści dla posiadaczy. Oto kilka z tych korzyści:


Dostęp do pełnej wersji gry|Premium pozwala ci cieszyć się pełną funkcjonalnością gry Minecraft, włączając w to wszystkie aktualizacje i nowe dodatki. Otrzymujesz pełne doświadczenie Minecraft bez żadnych ograniczeń.

Dostęp do serwerów premium|Premium daje ci możliwość grania na serwerach premium, które oferują unikalne funkcje i społeczności. Możesz dołączyć do społeczności budowniczych, grać w specjalnie zaprojektowane tryby gry i cieszyć się emocjonującymi wydarzeniami dostępnymi tylko dla posiadaczy Minecraft Premium.

Dodatkowe skórki i wyglądy|Posiadacze Minecraft Premium mają dostęp do ekskluzywnych skórek i wyglądów postaci. Możesz spersonalizować swojego bohatera, wybierając spośród szerokiej gamy dostępnych opcji, dzięki czemu będziesz wyglądać wyjątkowo i wyróżniać się w grze.

Możliwość tworzenia i zarządzania serwerami|Jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem własnego serwera Minecraft, to posiadanie Premium daje ci tę możliwość. Możesz stworzyć swój własny serwer, zdecydować o zasadach, zbudować swoje światy i zaprosić innych graczy do wspólnej gry.


To tylko niektóre z korzyści posiadania Minecraft Premium. Jeśli jesteś fanem gry Minecraft i chcesz mieć dostęp do wszystkich dodatkowych funkcji i świata Minecraft, to zakup Premium na pewno się opłaci.

Jakie są alternatywy dla Minecraft Premium?

Jeśli nie chcesz inwestować w Minecraft Premium lub szukasz alternatywnych sposobów na cieszenie się rozgrywką, istnieje kilka możliwości:

1. Minecraft Classic: Minecraft Classic to bezpłatna wersja gry, która jest dostępna online. Chociaż nie oferuje wszystkich funkcji i trybów dostępnych w pełnej wersji, nadal pozwala na eksplorację i budowę w Minecraft.

2. Modyfikacje (Mods): Minecraft ma ogromną społeczność modderską, która tworzy modyfikacje i dodatki do gry. Dzięki nim można rozszerzyć i zmienić rozgrywkę, dodając nowe bloki, przedmioty, biomy, stworzenia i wiele więcej.

3. Serwery non-premium: Istnieje wiele serwerów non-premium, które pozwalają na grę bez posiadania konta Minecraft Premium. Jednak niektóre z tych serwerów mogą mieć ograniczenia lub oferować mniej funkcji niż oficjalne serwery Minecraft.

4. Gry podobne do Minecraft: Istnieje wiele gier o podobnym stylu i mechanice rozgrywki do Minecraft. Niektóre z nich to: Terraria, Roblox, Lego Worlds, Cube World, Terasology, Creativerse.

Pamiętaj, że korzystanie z alternatyw może różnić się od pełnej wersji Minecraft Premium pod względem zawartości, funkcji lub dostępności. Wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i możliwościom.

Komentarze