Jak anulować subskrypcję w Canva

Canva jak anulowac subskrypcje

Canva to popularne narzędzie do projektowania graficznego, które oferuje wiele funkcji i szablonów. Jeśli zdecydowałeś się na subskrypcję w Canva, ale teraz chcesz zrezygnować, nie martw się — anulowanie subskrypcji jest całkiem proste.

Aby anulować subskrypcję w Canva, musisz znać swoje dane logowania. Zaloguj się na swoje konto Canva i przejdź do zakładki «Ustawienia». Tam znajdziesz «Subskrypcję» i przycisk «Zarządzaj subskrypcją».

Po kliknięciu przycisku «Zarządzaj subskrypcją» zostaniesz przeniesiony na stronę zarządzania subskrypcją. Na tej stronie będziesz mieć możliwość wyłączenia automatycznego odnawiania subskrypcji. Naciśnij przycisk «Wyłącz automatyczne odnawianie subskrypcji» i potwierdź swoją decyzję.

Pamiętaj, że anulowanie subskrypcji w Canva oznacza, że nie będziesz już mieć dostępu do subskrybowanych funkcji i szablonów. Jeśli zrezygnujesz z subskrypcji, będziesz mógł nadal korzystać z darmowych funkcji Canva, ale nie będziesz mieć dostępu do dodatkowych opcji oferowanych w ramach subskrypcji.

Anulowanie subskrypcji w Canva może być wygodne, jeśli już nie potrzebujesz wszystkich zaawansowanych funkcji i chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy. Pamiętaj jednak, że anulowanie subskrypcji nie jest równoznaczne z usunięciem konta Canva. Jeśli chcesz usunąć swoje konto, konieczne będzie wykonanie innych kroków.

Krok 1: Zaloguj się do swojego konta Canva

Aby anulować subskrypcję w Canva, pierwszym krokiem jest zalogowanie się do swojego konta. Oto jak to zrobić:

Krok 1: Otwórz stronę internetową Canva w przeglądarce internetowej.

Krok 2: Kliknij przycisk «Zaloguj się» w prawym górnym rogu strony.

Krok 3: Wprowadź swoje dane logowania, takie jak adres e-mail i hasło, a następnie kliknij przycisk «Zaloguj się».

Krok 4: Po zalogowaniu się zostaniesz przekierowany/a na swoje konto Canva.

Teraz, gdy jesteś zalogowany/a, możesz przejść do następnego kroku, aby anulować subskrypcję w Canva.

Krok 2: Przejdź do ustawień subskrypcji

Aby anulować subskrypcję w Canva, musisz przejść do ustawień swojej subskrypcji. Zaloguj się na swoje konto Canva i kliknij na swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu ekranu. Z rozwijanego menu wybierz opcję «Ustawienia subskrypcji».

Możesz również przejść bezpośrednio do ustawień subskrypcji, wpisując w przeglądarkę adres www.canva.com/subscription.

Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto, inaczej nie będziesz mógł zobaczyć ustawień subskrypcji.

Krok 3: Znajdź opcję anulowania subskrypcji

Aby anulować subskrypcję w Canva, wykonaj następujące kroki:

1.Zaloguj się na swoje konto Canva.
2.Kliknij na swoje inicjały lub swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu, aby otworzyć menu rozwijane.
3.Przewiń w dół do sekcji «Ustawienia» i kliknij na nią.
4.W sekcji «Subskrypcja» znajdź opcję «Zarządzaj subskrypcją» lub podobną.
5.Kliknij na tę opcję, aby przejść do strony zarządzania subskrypcją.
6.Na stronie zarządzania subskrypcją znajdź opcję «Anuluj subskrypcję» i kliknij na nią.
7.Postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, aby potwierdzić anulowanie subskrypcji.

Pamiętaj, że anulowanie subskrypcji w Canva może wiązać się z utratą dostępu do pewnych funkcji i zasobów, które są dostępne tylko dla subskrybentów. Przemyśl swoją decyzję i upewnij się, że jesteś pewien anulowania subskrypcji przed podjęciem kroków.

Krok 4: Wybierz przyczynę anulowania subskrypcji

Teraz, gdy jesteś już na stronie «Zarządzanie subskrypcją», musisz wybrać przyczynę, dla której chcesz anulować subskrypcję w Canva. Istnieje kilka opcji do wyboru, aby dostosować Twoje doświadczenie:

1. Nie korzystam już z Canva — jeśli nie używasz już Canva i nie potrzebujesz jej funkcji, możesz wybrać tę opcję.

2. Zbyt kosztowna — jeśli uważasz, że subskrypcja Canva jest zbyt droga i nie chcesz płacić za nią, możesz to zaznaczyć.

3. Braki w funkcjonalności — jeśli uważasz, że Canva nie spełnia Twoich oczekiwań pod względem funkcjonalności, możesz wybrać tę opcję.

4. Niezadowolony z jakości — jeśli nie jesteś zadowolony z jakości oferowanych przez Canva projektów, możesz to wskazać jako przyczynę anulowania subskrypcji.

5. Inne — jeśli Twoja przyczyna anulowania subskrypcji nie pasuje do żadnej z powyższych opcji, możesz wybrać tę opcję i podać swoje szczegóły w polu tekstowym.

Pamiętaj, że wybór odpowiedniej przyczyny pomoże Canva lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i poprawić swoje usługi w przyszłości.

Krok 5: Potwierdź anulowanie subskrypcji

Po wybraniu opcji anulowania subskrypcji, zostaniesz poproszony o potwierdzenie tej decyzji. Canva zazwyczaj wykorzystuje ten krok, aby upewnić się, że użytkownik rzeczywiście chce zrezygnować z subskrypcji.

Aby potwierdzić anulowanie subskrypcji, kliknij przycisk «Tak» lub «Potwierdź» na ekranie potwierdzenia. Upewnij się, że przeczytałeś lub zrozumiałeś informacje, które pojawiają się na ekranie, aby uniknąć nieporozumień.

Po potwierdzeniu anulowania subskrypcji, Twój dostęp do konta premium Canva zostanie zakończony, a wszelkie płatności związane z subskrypcją będą anulowane. Będziesz nadal mieć dostęp do swojego bezpłatnego konta Canva, ale nie będziesz mógł korzystać z funkcji i zasobów dostępnych dla użytkowników premium.

Pamiętaj, że anulowanie subskrypcji nie oznacza automatycznego zwrotu pieniędzy za zapłacony okres subskrypcji. Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu anulowania subskrypcji w Canva, skontaktuj się z działem obsługi klienta Canva, aby otrzymać pomoc.

Krok 6: Sprawdź, czy subskrypcja została anulowana

Krok 6: Sprawdź, czy subskrypcja została anulowana

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków, możesz sprawdzić, czy Twoja subskrypcja w Canva została anulowana. Oto jak to zrobić:

  1. Otwórz stronę główną Canva i zaloguj się na swoje konto.
  2. Przejdź do ustawień swojego konta, klikając na swoje imię lub nazwę użytkownika w prawym górnym rogu ekranu.
  3. Z menu rozwijanego wybierz opcję «Ustawienia subskrypcji».
  4. Na stronie «Ustawienia subskrypcji» sprawdź sekcję «Status subskrypcji».
  5. Jeśli zobaczysz informację, że Twoja subskrypcja została anulowana, to znaczy, że proces anulowania przebiegł pomyślnie.

Pamiętaj, że anulowanie subskrypcji może oznaczać utratę dostępu do niektórych funkcji i zasobów w Canva, w zależności od rodzaju subskrypcji, którą miałeś. Jeśli będziesz chciał ponownie korzystać z tych funkcji, będziesz musiał zaktualizować swoją subskrypcję lub nabyć nową.

SubskrypcjaStatus
Bezpłatna subskrypcjaSubskrypcja anulowana
Płatna subskrypcjaSubskrypcja anulowana

Po potwierdzeniu anulowania subskrypcji rekomendujemy sprawdzić, czy Twoje konto Canva nie ma żadnych aktywnych płatności lub subskrypcji, aby uniknąć przypadkowych opłat.

Pamiętaj również, że możesz zawsze ponownie zarejestrować się w Canva i zaktualizować swoją subskrypcję, gdy będziesz gotów.

Wideo:

Canva AI Nowe Przydatne Funkcje Grafika AI Tutorial pl Canva Pro

Komentarze