Ile kosztuje Canva Pro?

Ile kosztuje canva pro

Canva Pro to wszechstronna i profesjonalna platforma do projektowania graficznego, która oferuje wiele zaawansowanych funkcji i narzędzi dla wszystkich Twoich potrzeb projektowych. Ale ile kosztuje subskrypcja Canva Pro?

Oto aktualne ceny i plany subskrypcji Canva Pro na rok 2021:

1. Plan miesięczny: Opłata wynosi 14.99 zł za miesiąc. Ten plan zapewnia dostęp do wszystkich funkcji i zasobów Canva Pro przez cały miesiąc. Idealny dla tych, którzy potrzebują elastyczności i nie chcą zobowiązywać się na dłuższy okres.

2. Plan roczny: Opłata wynosi 119.99 zł za rok. To najlepsza oferta dla osób, które chcą korzystać z Canva Pro przez dłuższy czas. Dostajesz to samo, co w planie miesięcznym, ale z dużo niższą ceną, co pozwala zaoszczędzić 29% rocznie.

Przy subskrypcji Canva Pro otrzymujesz dostęp do takich funkcji jak:

 1. Setki szablonów projektowych do wyboru, które ułatwią tworzenie profesjonalnych projektów.
 2. Nielimitowane foldery, abyś mógł zorganizować swoje projekty i pliki w porządku.
 3. Możliwość korzystania z własnych czcionek i kolorów, aby Twoje projekty były unikalne i zgodne z Twoją marką.
 4. Integracje z innymi narzędziami, takimi jak Dropbox i Google Drive, aby łatwo importować i eksportować swoje projekty.
 5. Dostęp do rozszerzonej bazy zasobów, w tym zdjęć, ikon i innych grafik, które możesz używać w swoich projektach.

Wybierz plan subskrypcji Canva Pro, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom projektowym i wejdź na wyższy poziom kreatywności!

Ceny i plany subskrypcji Canva Pro w 2021

Jakie są ceny i plany subskrypcji Canva Pro w 2021 roku? Canva Pro oferuje użytkownikom profesjonalne narzędzia do tworzenia grafiki, projektowania materiałów marketingowych i wiele więcej. Dzięki subskrypcji Canva Pro możesz korzystać z rozszerzonych funkcji i zasobów, aby Twoje projekty prezentowały się jeszcze lepiej i efektywniej.

Canva Pro oferuje dwa rodzaje subskrypcji: indywidualną i zespołową. Jeśli planujesz korzystać z Canva Pro na własne potrzeby, indywidualna subskrypcja może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Natomiast jeśli pracujesz w zespole i chcesz umożliwić innym dostęp do narzędzi Canva Pro, zespołowa subskrypcja może być lepszym wyborem.

Ceny subskrypcji Canva Pro zależą od wybranego planu. Indywidualna subskrypcja Canva Pro kosztuje 29,99 zł miesięcznie lub 299,99 zł rocznie. Dzięki rocznemu planowi możesz zaoszczędzić nawet 50% w porównaniu do płatności miesięcznej.

Z kolei zespołowa subskrypcja Canva Pro startuje już od konkurencyjnej ceny 14,99 zł miesięcznie na osobę. Plan zespołowy oferuje liczne korzyści, takie jak współdzielenie projektów, zarządzanie ekspertami Canva oraz dostęp do erpegii.

Niezależnie od wybranego planu, subskrypcja Canva Pro zapewni Ci dostęp do setek tysięcy szablonów, obrazów, czcionek i innych zasobów. Będziesz mógł tworzyć profesjonalne projekty w prosty i szybki sposób, bez konieczności posiadania zaawansowanego doświadczenia w projektowaniu.

Zacznij korzystać z Canva Pro już dziś i podnieś jakość swojej twórczości na wyższy poziom!

Sprawdź aktualne ceny

Canva Pro oferuje kilka różnych planów subskrypcji, aby dostosować się do potrzeb różnych użytkowników. Poniżej przedstawiamy aktualne ceny i plany subskrypcji Canva Pro na rok 2021:

Plan subskrypcjiCena miesięcznaCena roczna
Podstawowy49,99 zł499 zł
Standardowy99,99 zł999 zł
Profesjonalny149,99 zł1499 zł

Niezależnie od wybranego planu subskrypcji, korzystanie z Canva Pro daje dostęp do bogatej biblioteki szablonów, zdjęć, grafik i innych zasobów, które pozwolą Ci stworzyć profesjonalne projekty w łatwy sposób. Nie czekaj, sprawdź ceny i wybierz plan subskrypcji Canva Pro, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

Zalety subskrypcji Canva Pro

Subskrypcja Canva Pro oferuje wiele korzyści i udogodnień dla swoich użytkowników. Oto kilka głównych zalet subskrypcji:

1. Bezgraniczny dostęp do biblioteki zasobów

Dzięki subskrypcji Canva Pro masz nieograniczony dostęp do ogromnej biblioteki zasobów, zawierającej setki tysięcy szablonów, zdjęć, ikon, czcionek i innych elementów. Możesz swobodnie korzystać z tych zasobów, żeby tworzyć wyjątkowe projektu dla swojej marki lub biznesu.

2. Kolaboracja zespołowa

Subskrypcja Canva Pro umożliwia pracę w zespole, pozwalając na współdzielenie projektów i komentarze z innymi członkami zespołu. To znacznie ułatwia proces pracy, szczególnie jeśli musisz współpracować na odległość.

3. Własne projekty

Subskrypcja Canva Pro pozwala tworzyć i zapisywać nielimitowaną liczbę własnych projektów. Możesz tworzyć projekty według swoich wizji i zachować je do dalszej edycji lub publikacji w dogodnym dla Ciebie czasie.

4. Zaawansowane narzędzia i funkcje

Subskrypcja Canva Pro daje dostęp do zaawansowanych narzędzi i funkcji, które umożliwiają tworzenie profesjonalnych projektów. Możesz korzystać z funkcji takich jak usuwanie tła, animacje, modyfikowanie kształtów i wiele innych, aby stworzyć wyjątkowe i atrakcyjne projekty.

5. Priorytetowe wsparcie techniczne

Subskrybenci Canva Pro otrzymują priorytetowe wsparcie techniczne, co oznacza, że ich pytania i problemy są rozwiązywane w pierwszej kolejności. To bardzo przydatne, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w korzystaniu z platformy Canva.

Te zalety sprawiają, że subskrypcja Canva Pro jest idealnym wyborem dla osób i firm, które potrzebują profesjonalnych narzędzi i zasobów do tworzenia wysokiej jakości projektów.

Jak zacząć korzystać z Canva Pro

Aby zacząć korzystać z Canva Pro, wykonaj poniższe kroki:

 1. Zarejestruj się na stronie Canva.
 2. Po zalogowaniu się na swoje konto, wybierz opcję «Canva Pro» z menu głównego.
 3. Wybierz odpowiedni plan subskrypcji: monthly (miesięczny) lub annual (roczny).
 4. Przejdź do procesu płatności i dokonaj zakupu wybranego planu.
 5. Po dokonaniu płatności, otrzymasz dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji i zasobów Canva Pro.
 6. Aby korzystać z Canva Pro, zaloguj się na swoje konto i kliknij przycisk «Pro» w menu głównym.
 7. Teraz masz pełen dostęp do wszystkich możliwości Canva Pro i możesz tworzyć profesjonalne projekty.

Canva Pro oferuje wiele dodatkowych funkcji, takich jak dostęp do setek tysięcy darmowych zdjęć i elementów graficznych, możliwość tworzenia zaawansowanych szablonów zespołowych oraz wiele innych narzędzi i zasobów, które pozwolą Ci tworzyć wyjątkowe projekty.

Zacznij korzystać z Canva Pro już dzisiaj i podnieś jakość swoich projektów na wyższy poziom!

Plan subskrypcji Canva Pro

Canva Pro oferuje swoim użytkownikom dostęp do najbardziej zaawansowanych i ekskluzywnych funkcji platformy Canva. Plan ten zapewnia nieskończoną kreatywność i możliwości tworzenia.

Zalety subskrypcji Canva Pro:

Dostęp do setek tysięcy szablonówDzięki Canva Pro będziesz mieć dostęp do nieograniczonej liczby szablonów, w tym projektów w kategorii biznesowej, edukacyjnej, grafiki społecznościowej i wielu innych.
Własne marki i koloryMożesz personalizować swoje projekty, dodając swoje logo, kolory i czcionki. Dzięki temu Twoje projekty będą bardziej spójne i dopasowane do Twojej marki.
Wygodne przechowywanieCanva Pro zapewnia nieograniczone przechowywanie projektów w chmurze. Możesz łatwo zarządzać i udostępniać swoje projekty zespołowi lub klientom.
Wieloosobowa współpracaDzięki Canva Pro możesz współpracować ze swoim zespołem w czasie rzeczywistym. Możecie razem tworzyć, edytować i komentować projekty, nawet jeśli jesteście oddzieleni geograficznie.

Zasubskrybuj Canva Pro już dziś i odkryj nieskończone możliwości tworzenia i edycji grafiki!

Kto powinien wybrać Canva Pro?

Kto powinien wybrać Canva Pro?

Canva Pro to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce podnieść jakość swoich projektów graficznych i zwiększyć swoją kreatywność. Jeśli jesteś freelancerem, projektantem, marketerem, właścicielem małej lub średniej firmy, blogerem lub studiujesz, Canva Pro jest dla Ciebie.

Dzięki Canva Pro otrzymujesz dostęp do tysięcy profesjonalnych szablonów, zdjęć, ikon i ilustracji, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowe projekty. Możesz także tworzyć nielimitowane projekty, korzystać z funkcji edycji zaawansowanej i łatwo współpracować z innymi osobami w ramach jednego konta.

Jeśli chcesz wyróżnić się na rynku, zaimponować klientom i osiągnąć profesjonalny wygląd wizualny, Canva Pro jest dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy projektujesz logo, ulotki, banery, grafiki do mediów społecznościowych, prezentacje, infografiki, karty biznesowe lub cokolwiek innego, Canva Pro dostarczy Ci narzędzi do osiągnięcia doskonałych rezultatów.

Przejrzyj dostępne plany subskrypcji Canva Pro i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dołącz do milionów użytkowników Canva Pro i ciesz się nieograniczonym potencjałem kreatywności!

Canva Pro — Twoje narzędzie do profesjonalnych projektów graficznych.

Wideo:

How Much Does Canva Pro Cost? [in 2023]

Komentarze