Ile kosztuje Canva premium?

Canva premium ile kosztuje

Canva Premium to fenomenalna usługa, która pozwala na tworzenie pięknych projektów graficznych w łatwy i intuicyjny sposób. Ale ile to kosztuje?

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować pakiet Canva Premium po niezwykle konkurencyjnej cenie. Za miesięczny abonament zapłacisz jedynie 9,99 zł. To mniej niż cena jednego lunchu w popularnej restauracji!

Jeśli jednak wolisz płacić raz w roku, mamy dla Ciebie jeszcze lepszą ofertę. Nasz roczny abonament kosztuje zaledwie 99,00 zł, co oznacza jedynie 0,27 zł dziennie!

Zacznij korzystać z Canva Premium już dziś i ciesz się nieograniczonym dostępem do tysięcy projektów, grafik i czcionek, specjalnych narzędzi i wiele więcej!

Korzyści oferowane przez Canva Premium

Korzyści oferowane przez Canva Premium

Subskrypcja Canva Premium oferuje wiele korzyści, które pomogą Ci w tworzeniu profesjonalnych projektów graficznych. Oto kilka z nich:

 • Dostęp do setek tysięcy szablonów i zasobów graficznych, które możesz swobodnie używać w swoich projektach. Nie musisz już szukać materiałów na różnych stronach internetowych — wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w Canva Premium.
 • Możliwość tworzenia projektów zespołowych — możesz zaprosić innych użytkowników do swojego projektu i razem pracować nad nim na żywo. Dzięki temu możecie wspólnie tworzyć projekty i dzielić się pomysłami.
 • Dodatkowe narzędzia i funkcje, które pozwolą Ci jeszcze bardziej dostosować swoje projekty. Możesz korzystać z zaawansowanych efektów graficznych, dodawać animacje, zmieniać kolory i wiele więcej.
 • Dostęp do ekskluzywnych szablonów i zasobów, które są dostępne tylko dla użytkowników Canva Premium. Dzięki nim możesz wyróżnić się spośród innych projektów i zyskać profesjonalny wygląd swoich projektów.
 • Szybki i łatwy dostęp do wsparcia technicznego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, możesz skontaktować się z zespołem Canva Premium, który pomoże Ci rozwiązać wszelkie trudności.

Za niewielką opłatą miesięczną masz nieograniczony dostęp do wszystkich tych korzyści i wiele więcej. Nie czekaj dłużej i zacznij tworzyć profesjonalne projekty przy pomocy Canva Premium!

Ograniczone koszty subskrypcji

Subskrypcja Canva Premium oferuje wiele korzyści dla użytkowników, ale koszty subskrypcji są bardzo przystępne. Możesz wybrać miesięczną subskrypcję za niewielką opłatę, która daje Ci pełny dostęp do wszystkich funkcji i zasobów Canva Premium.

Jeśli jednak zdecydujesz się na roczną subskrypcję, ograniczone koszty jeszcze bardziej Cię zadowolą. Wybranie rocznej subskrypcji daje Ci nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także większą elastyczność i pewność, że otrzymasz pełny dostęp do Canva Premium przez cały rok.

Ograniczenia kosztów subskrypcji Canva Premium sprawiają, że jest to doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą korzystać z dodatkowych funkcji Canva, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Nie zwlekaj więc dłużej, dołącz do Canva Premium i ciesz się dostępem do jeszcze większej liczby szablonów, grafik i narzędzi, które pomogą Ci tworzyć wyjątkowe projekty.

Pełny dostęp do funkcji i zasobów Canva

Zakupując Canva Premium zyskujesz pełny dostęp do wszystkich funkcji i zasobów, które program oferuje. Dzięki temu możesz tworzyć profesjonalne i kreatywne projekty jeszcze łatwiej i szybciej.

Jako posiadacz Canva Premium, otrzymujesz wiele dodatkowych funkcji, takich jak:

 • Dostęp do setek tysięcy wysokiej jakości zdjęć, ilustracji i ikon, które możesz swobodnie wykorzystywać w swoich projektach.
 • Mozliwość korzystania z zaawansowanych narzędzi do projektowania i edycji, które umożliwiają precyzyjne dostosowanie projektu do Twoich potrzeb.
 • Możliwość zapisywania projektów w chmurze, co daje Ci łatwy dostęp do nich z dowolnego urządzenia w dowolnym czasie.
 • Zwiększony wybór szablonów, czcionek i kolorów, które można dostosować do swojego projektu.

Wraz z Canva Premium otrzymujesz również dostęp do specjalnych tematów i kolekcji, które pomogą Ci zainspirować się i stworzyć projekty o jeszcze wyższej jakości. Dodatkowo, możesz używać Canva bez reklam, co poprawia komfort korzystania z programu.

Zakupując Canva Premium, zyskujesz nieograniczony dostęp do najnowszych funkcji i zasobów, które regularnie dodawane są do programu. To idealne rozwiązanie dla profesjonalistów i osób, które chcą tworzyć wyjątkowe projekty bez żadnych ograniczeń.

Dodatkowe korzyści dla użytkowników Premium

Dodatkowe korzyści dla użytkowników Premium

Canva Premium oferuje wiele dodatkowych korzyści, które umożliwiają użytkownikom jeszcze większą kreatywność i efektywność. Oto niektóre z tych korzyści:

 • Bezlimitowe możliwości — jako użytkownik Premium masz dostęp do pełnej biblioteki zasobów Canva, w tym setek tysięcy wysokiej jakości zdjęć, grafik i ilustracji. Możesz również korzystać z tysięcy gotowych szablonów, aby szybko stworzyć profesjonalne projekty.
 • Zaawansowane narzędzia edycyjne — Canva Premium daje Ci dostęp do zaawansowanych narzędzi edycyjnych, które pozwolą Ci jeszcze bardziej dostosować swoje projekty. Możesz m.in. używać warstw, przycinać i obracać obrazy, dodawać efekty specjalne i wiele więcej.
 • Zarządzanie projektem w zespole — jeśli pracujesz z zespołem, Canva Premium oferuje również możliwość współpracy. Możesz zapraszać innych użytkowników do swojego projektu, udostępniać im dostęp i wspólnie tworzyć projekty. Możesz również ustawić różne poziomy uprawnień dla członków zespołu.
 • Bezpieczeństwo i prywatność — jako użytkownik Premium masz dodatkowe gwarancje bezpieczeństwa i prywatności. Twoje projekty są chronione i przechowywane w sposób, który zapewnia poufność i ochronę danych.
 • Priorytetowa pomoc techniczna — jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, jako użytkownik Premium masz pierwszeństwo i możesz skorzystać z dedykowanej pomocy technicznej, która jest dostępna dla Ciebie 24/7.

Z Canva Premium masz dostęp do dodatkowych funkcji i narzędzi, które uczynią Twoje projektowanie jeszcze bardziej profesjonalnym i efektywnym. Dołącz już dzisiaj i ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje Canva Premium!

Możliwość dostosowania subskrypcji do indywidualnych potrzeb

Jakie są koszty Canva Premium? Ceny Canva Premium są elastyczne i dostosowane do różnych potrzeb użytkowników. Dzięki temu, możesz wybrać pakiet subskrypcji, który najlepiej pasuje do Twojego budżetu i wymagań. Oferowane opcje subskrypcji Canva Premium są następujące:

Plan subskrypcjiCenaDodatkowe korzyści
Monthly29,99 zł/miesiącNielimitowany dostęp do wszystkich narzędzi i zasobów Canva Premium
Annual19,99 zł/miesiąc (rocznie płatne 239,88 zł)Oszczędzaj 33% w porównaniu z miesięcznym planem subskrypcji
EnterpriseKontakt z namiDostosowane funkcje i korzyści dla dużej firmy lub zespołu

Canva Premium oferuje wiele dodatkowych funkcji, które umożliwiają dostęp do większej liczby szablonów, grafik, czcionek i narzędzi. Bez względu na to, czy jesteś freelancerem, właścicielem małego biznesu czy członkiem zespołu w dużej firmie, Canva Premium z pewnością spełni Twoje indywidualne potrzeby.

Gwarancja satysfakcji oraz wsparcie techniczne

Canva Premium oferuje nie tylko nieograniczone korzyści w postaci dostępu do tysięcy profesjonalnych szablonów i narzędzi kreatywnych, ale także wyjątkową gwarancję satysfakcji. Jesteśmy pewni, że nasza platforma spełni Twoje oczekiwania, dlatego oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jeżeli w ciągu pierwszego miesiąca korzystania z Canva Premium nie będziesz w pełni zadowolony ze swojego doświadczenia, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, a my zwrócimy Ci całą kwotę wydaną na subskrypcję.

Dodatkowo, nasz zespół techniczny jest dostępny 24/7, aby udzielić Ci niezbędnego wsparcia technicznego. Bez względu na to, czy masz pytania dotyczące funkcjonalności Canva, potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu problemów, czy chcesz uzyskać wskazówki od ekspertów, nasi specjaliści są gotowi Ci pomóc.

Jesteśmy przekonani, że Canva Premium to nie tylko doskonałe narzędzie do tworzenia wizualnie atrakcyjnych projektów, ale także platforma, która oferuje pełne wsparcie i zadowolenie klienta. Wybierz Canva Premium już dziś i przekonaj się sam!

Wideo:

CANVA DLA POCZĄTKUJĄCYCH || Jak założyć konto w Canva Krok po Kroku

Komentarze