World of tanks jaka jest waga gry

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile miejsca zajmuje na dysku gra World of Tanks? Ta populrana gra MMO, wydana przez Wargaming.net, jest obecnie jedną z największych produkcji na rynku. Nic więc dziwnego, że wielu graczy zastanawia się, ile dokładnie waży ta gra.

World of Tanks to ogromny świat, który oferuje szeroką gamę pojazdów wojennych i emocjonujące bitwy. Przed rozpoczęciem gry musisz pobrać jej pliki na swój komputer. Ale ile miejsca zajmie ta instalacja?

Według oficjalnych wymagań, World of Tanks zajmuje około 36 gigabajtów na dysku twardym. Jednak warto pamiętać, że ta wartość może się różnić w zależności od aktualizacji gry i dodatkowych pakietów. W związku z tym, zalecamy mieć trochę większą ilość miejsca na dysku, aby uniknąć problemów z instalacją lub aktualizacjami.

Dla porównania, 36 gigabajtów to około 36 000 megabajtów, co oznacza, że gra zajmuje naprawdę dużo miejsca. Jeśli masz wolne miejsce na dysku, warto zainwestować w tę grę, która oferuje niezapomniane doświadczenia i wiele godzin rozrywki.

Podsumowując, World of Tanks to gra, która zajmuje naprawdę dużo miejsca na dysku twardym. Należy mieć to na uwadze przy planowaniu instalacji, szczególnie jeśli dysponujesz ograniczoną ilością miejsca. Jednak dla wielu graczy ten rozmiar jest dobrą inwestycją, gdyż można wciągnąć się w świat wojennych pojazdów i zanurzyć się w ekscytujących bitwach.

Ile waży World of Tanks na PC?

World of Tanks, popularna gra sieciowa, dostępna jest na PC i zajmuje określoną ilość miejsca na dysku twardym. Ile dokładnie waży World of Tanks na PC?

Waga instalacji gry World of Tanks na PC zależy od aktualnej wersji gry i pakietów rozszerzeń, które zostały zainstalowane. Na ogół jednak, podstawowa wersja gry zajmuje około 40-50 GB miejsca na dysku twardym. Jeśli masz zainstalowane wszystkie dostępne pakiety rozszerzeń i aktualizacje, waga gry może wzrosnąć i wynosić nawet do 70-80 GB.

Warto pamiętać, że waga gry może się zmieniać wraz z pojawianiem się nowych aktualizacji i dodatków. W celu zachowania jak największej ilości miejsca na dysku, zaleca się regularnie usuwać niepotrzebne pliki i foldery, a także kontrolować, które dodatki są zainstalowane i czy są aktualne.

Jakie są wymagania dotyczące miejsca na dysku?

World of Tanks jest grą o wielkościowa na tle innych gier. Aby zainstalować World of Tanks, należy mieć dostateczną ilość miejsca na dysku twardym. Według oficjalnych wymagań, minimalna ilość miejsca na dysku wynosi 32 gigabajtów (GB). Oznacza to, że gra zajmie 32 GB przestrzeni na Twoim dysku.

Pamiętaj jednak, że wymagania dotyczące miejsca na dysku mogą się różnić w zależności od wersji gry oraz dodatków, które zdecydujesz się zainstalować. Jeśli planujesz pobranie dodatkowych zawartości lub aktualizacji, zwłaszcza tych większych, 32 GB może nie wystarczyć. Należy wtedy uwzględnić dodatkową przestrzeń na dysku.

Warto również pamiętać, że World of Tanks regularnie wypuszcza nowe aktualizacje, które mogą zajmować dodatkową przestrzeń na dysku. Dlatego zaleca się zostawienie pewnej rezerwy na dysku, aby uniknąć problemów z brakiem miejsca w przyszłości.

Wyszczególnione wymagania dotyczące miejsca na dysku są jedynie orientacyjne. Aby zainstalować grę i cieszyć się nią bez zakłóceń, zawsze warto mieć trochę więcej miejsca na dysku niż minimalnie wymagane, aby dokonać aktualizacji, zainstalować dodatki i mieć miejsce na przechowywanie innych plików gry.

Jak zmniejszyć rozmiar gry World of Tanks?

Wykorzystywanie pamięci przez grę World of Tanks może być problemem dla niektórych graczy. Jeśli zależy ci na zmniejszeniu rozmiaru gry, oto kilka sposobów, które mogą ci pomóc:

  1. Usuń niepotrzebne pliki: W folderze gry możesz znaleźć pliki tymczasowe, które można usunąć, aby zmniejszyć rozmiar gry. Spróbuj usunąć pliki o rozszerzeniach .tmp, .bak i .dmp, które są niepotrzebne do działania gry.
  2. Zmień ustawienia graficzne: Możesz dostosować ustawienia graficzne w grze, aby zmniejszyć jej rozmiar. Wyłącz lub zmniejsz antyaliasing, efekty post-procesowe i detal. To może pomóc w zmniejszeniu rozmiaru plików graficznych, co przyczyni się do zmniejszenia ogólnego rozmiaru gry.
  3. Odinstaluj niepotrzebne modyfikacje: Jeśli masz zainstalowane modyfikacje gry, warto zastanowić się, które z nich są naprawdę potrzebne. Odpowiednie usunięcie niepotrzebnych modyfikacji może zmniejszyć rozmiar gry.
  4. Skorzystaj z narzędzia do optymalizacji dysku: Istnieją narzędzia do optymalizacji dysku, które mogą pomóc w usuwaniu niepotrzebnych plików i optymalizacji przestrzeni na dysku. Sprawdź dostępne narzędzia, aby zoptymalizować dysk i zmniejszyć rozmiar gry World of Tanks.

Mając na uwadze te wskazówki, będziesz w stanie zmniejszyć rozmiar gry World of Tanks i zaoszczędzić miejsce na swoim komputerze.

Wideo

Zasady tankowania [World of Tanks Polska]

Komentarze