Jak zmienić nick w roblox

Roblox to popularna platforma, która umożliwia graczom tworzenie i dzielenie się własnymi grami. Jednak po pewnym czasie możesz chcieć zmienić swój nick, aby odświeżyć swoje wrażenia w grze. W tym artykule dowiesz się, jak zmienić nick w Roblox w kilku prostych krokach.

Pierwszym krokiem jest zalogowanie się na swoje konto Roblox. Po zalogowaniu przejdź do sekcji «Ustawienia» na stronie głównej. Możesz znaleźć tę sekcję, klikając na ikonę ustawień w prawym górnym rogu ekranu.

W sekcji «Ustawienia» znajdziesz opcję «Edytuj profil». Kliknij w nią, aby przejść do edytora profilu. Na stronie edytora profilu możesz zmieniać różne informacje o sobie, takie jak biografia, awatar czy nazwa gracza.

Teraz skup się na zmianie swojego nicku. Kliknij na pole tekstowe, w którym aktualnie znajduje się twój nick. Po wprowadzeniu nowej nazwy gracza, upewnij się, że wszystko jest poprawnie napisane. Następnie kliknij przycisk «Zapisz», aby zaakceptować zmiany. Twoja nazwa gracza powinna zostać zmieniona!

Pamiętaj, że zmiana nicku w Roblox może być dostępna tylko raz na miesiąc. Możliwość zmiany nazwy może również być ograniczona, jeśli zdecydowałeś się na działalność premium na platformie. W przypadku problemów z zmianą nicku skontaktuj się z obsługą techniczną Roblox, która chętnie ci pomoże.

Jak zmienić nick w Roblox?

Aby zmienić nick w Roblox, wykonaj następujące kroki:

 1. Zaloguj się do swojego konta Roblox.
 2. Na górnym pasku narzędzi kliknij ikonę domu, aby przejść do strony głównej.
 3. Na stronie głównej kliknij ikonę profilu, aby otworzyć swoje ustawienia profilu.
 4. Wybierz zakładkę «Profil» w lewym menu.
 5. Na stronie Profilu znajdź sekcję «Informacje o profilu» i kliknij przycisk «Zmień» obok Twojej obecnej nazwy gracza.
 6. Wprowadź nową nazwę gracza i kliknij przycisk «Zapisz».
 7. Twoja nazwa gracza zostanie zmieniona.

Pamiętaj, że zmiana nazwy gracza w Roblox może wiązać się z pewnymi ograniczeniami i kosztami, w zależności od rodzaju konta, które posiadasz. Upewnij się, że dokładnie przeczytałeś i zrozumiałeś zasady dotyczące zmiany nazwy gracza przed przystąpieniem do procesu zmiany.

Proste kroki do zmiany nazwy gracza

Aby zmienić swoją nazwę w grze Roblox, wykonaj poniższe kroki:

1. Zaloguj się na swoje konto w Roblox.

2. Kliknij na ikonę profilu w prawym górnym rogu ekranu. Otworzy się menu konta.

3. Wybierz opcję «Ustawienia» z menu konta.

4. Z listy opcji w lewym panelu wybierz «Zmień nazwę».

5. Wprowadź nową nazwę gracza, którą chcesz używać. Nazwa musi mieć od 3 do 20 znaków i może zawierać litery, cyfry oraz spacje.

6. Kliknij przycisk «Zapisz zmiany», aby potwierdzić nową nazwę gracza.

7. Twoja nazwa gracza zostanie zmieniona. Upewnij się, że podoba ci się nowa nazwa, ponieważ nie będziesz mógł jej zmienić przez 7 dni.

Pamiętaj, że zmiana nazwy gracza jest dostępna tylko dla użytkowników Roblox Premium. Jeśli nie masz subskrypcji Premium, możesz ją zakupić, aby móc zmieniać swoją nazwę w grze.

Zaloguj się na swoje konto

Aby zmienić swój nick w Roblox, musisz najpierw zalogować się na swoje konto. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do strony Roblox.
 2. Kliknij przycisk «Zaloguj się» w prawym górnym rogu strony.
 3. Wpisz swój adres e-mail lub nazwę użytkownika oraz hasło w odpowiednie pola.
 4. Kliknij przycisk «Zaloguj się».

Pamiętaj, że adres e-mail lub nazwa użytkownika oraz hasło muszą być zgodne z danymi, które podałeś podczas rejestracji na Roblox. Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, kliknij na link «Nie pamiętam hasła» i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby je zresetować.

Po pomyślnym zalogowaniu się na swoje konto będziesz mógł przejść do zmiany swojego nicku. Teraz możesz przejść do kolejnego kroku w procesie zmiany nazwy gracza w Roblox.

W jaki sposób wejść do swojego profilu

Aby wejść do swojego profilu w Roblox, wykonaj poniższe kroki:

 1. Otwórz stronę główną Roblox na swoim komputerze.
 2. Kliknij przycisk «Zaloguj się» w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Wpisz swój login i hasło do konta Roblox.
 4. Naciśnij przycisk «Zaloguj się».
 5. Na górnym pasku nawigacyjnym kliknij na swoje imię, które znajduje się obok ikony postaci.
 6. Wybierz opcję «Profil» z rozwijanego menu.

Teraz będziesz mógł przeglądać swój profil, edytować informacje o sobie i zarządzać ustawieniami konta.

Przejdź do sekcji «Ustawienia konta»

Aby zmienić swój nick w Roblox, najpierw musisz przejść do sekcji «Ustawienia konta» na stronie głównej Roblox.

Możesz to zrobić, klikając na swoje imię lub ikonę profilu w prawym górnym rogu ekranu. Pojawi się menu rozwijane. Wybierz opcję «Ustawienia konta».

Po wybraniu «Ustawienia konta» zostaniesz przekierowany do strony zarządzania swoim kontem.

Gdzie znaleźć opcję zmiany nazwy gracza

Aby zmienić swoją nazwę gracza w Roblox, musisz dostępować do swojego konta na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Oto kroki, jak to zrobić:

 1. Otwórz stronę Roblox lub uruchom aplikację Roblox na swoim urządzeniu mobilnym.
 2. Zaloguj się na swoje konto, używając swojego adresu e-mail i hasła.
 3. Po zalogowaniu znajdź i kliknij na swoje imię w prawym górnym rogu ekranu. Wyświetli się menu rozwijane.
 4. W menu rozwijanym kliknij opcję «Ustawienia konta».
 5. Na stronie ustawień konta przewiń w dół i znajdź sekcję «Nazwa użytkownika».
 6. Kliknij przycisk «Zmień», który znajduje się obok Twojej obecnej nazwy użytkownika.
 7. Wpisz nową nazwę gracza, którą chcesz wybrać. Upewnij się, że nazwa spełnia wymagania dotyczące długości i dozwolonych znaków.
 8. Kliknij przycisk «Zatwierdź zmianę», aby potwierdzić nową nazwę gracza.

Pamiętaj, że niektóre konta mogą mieć ograniczenia dotyczące zmiany nazwy gracza, w zależności od ustawień prywatności lub innych czynników. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub ograniczenia, skontaktuj się z obsługą klienta Roblox w celu uzyskania dalszej pomocy.

Wybierz zakładkę «Aktualizuj nazwę»

Jeśli chcesz zmienić nazwę swojego gracza w Roblox, musisz najpierw wybrać zakładkę «Aktualizuj nazwę». Ta opcja umożliwia zmianę obecnej nazwy swojego konta na inną.

Aby to zrobić, zaloguj się do swojego konta Roblox i przejdź do ustawień swojego profilu. Kliknij na swój avatar w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wybierz opcję «Ustawienia».

W lewym menu wybierz zakładkę «Konto». Na tej stronie znajdziesz różne opcje dotyczące zarządzania swoim kontem Roblox. Przewiń w dół do sekcji zatytułowanej «Nazwa użytkownika» i kliknij na przycisk «Zmień nazwę».

Pojawi się okno dialogowe, w którym możesz wprowadzić nową nazwę swojego gracza. Pamiętaj, że musisz wybrać unikalną nazwę, która nie została jeszcze użyta przez innego gracza.

Po wprowadzeniu nowej nazwy kliknij przycisk «Zmień nazwę». System Roblox sprawdzi, czy nazwa jest dostępna, i jeśli tak, zmieni nazwę Twojego gracza. Jeśli nazwa jest już zajęta, zostaniesz poproszony o wybranie innej nazwy.

Warto pamiętać, że zmiana nazwy gracza w Roblox jest płatna. Cenę zmiany nazwy możesz sprawdzić na stronie, gdzie wprowadzasz nową nazwę.

Po dokonaniu zmian w nazwie gracza, zostaniesz powiadomiony o tym za pomocą wiadomości e-mail. Twoje inne informacje i ustawienia konta pozostaną niezmienione.

Pamiętaj, że zmiana nazwy gracza w Roblox jest skojarzona z Twoim kontem i ma wpływ na sposób, w jaki inni gracze Cię identyfikują. Wybierz więc nazwę, która Cię reprezentuje i z którą czujesz się komfortowo.

Jak znaleźć odpowiednią sekcję w ustawieniach

Aby zmienić swój nick w Roblox, musisz odnaleźć odpowiednią sekcję w ustawieniach swojego konta. Oto proste kroki, które pomogą Ci tego dokonać:

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Roblox.

Krok 2: Kliknij na swoje imię w prawym górnym rogu ekranu. Rozwinie się menu podręczne.

Krok 3: Wybierz opcję «Ustawienia». Zostaniesz przeniesiony do strony ustawień konta.

Krok 4: Przewiń stronę w dół, aż znajdziesz sekcję «Nazwa użytkownika».

Krok 5: Kliknij na przycisk «Zmień» obok swojego obecnego nicku.

Krok 6: Wprowadź nowy nick, który chcesz używać. Pamiętaj, że niektóre nazwy mogą być zajęte lub naruszać zasady społeczności Roblox.

Krok 7: Kliknij przycisk «Zapisz zmiany», aby potwierdzić nowy nick.

To już wszystko! Teraz już wiesz, jak znaleźć odpowiednią sekcję w ustawieniach, aby zmienić swój nick w Roblox. Profesjonalnie i bez problemów dokonasz zmiany nazwy gracza. Pamiętaj jednak, że niektóre funkcje mogą być ograniczone, jeśli korzystasz z konta dla dzieci lub pod opieką rodziców.

Wideo:

JAK ZMIENIĆ NAZWE W ROBLOX | JoJiX

Komentarze