Jak usunąć konto world of tanks

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak usunąć konto w World of Tanks? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu! World of Tanks to popularna gra online, ale czasami z różnych powodów możemy zechcieć zrezygnować z dalszej rozgrywki i usunąć nasze konto. W tym poradniku pokażemy Ci krok po kroku, jak to zrobić.

Przed przystąpieniem do usuwania konta należy pamiętać, że proces ten jest nieodwracalny. Po usunięciu konta stracisz wszystkie postępy, osiągnięcia i zakupione przedmioty. Upewnij się więc, że już naprawdę nie chcesz grać w World of Tanks.

Aby usunąć konto w World of Tanks, wykonaj następujące kroki:

 1. Odwołaj subskrypcję – Jeśli posiadasz aktywną subskrypcję, najpierw musisz ją odwołać. Wejdź w ustawienia konta i znajdź opcję anulowania subskrypcji. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zakończyć subskrypcję.
 2. Wejdź w ustawienia konta – Zaloguj się na swoje konto na stronie World of Tanks. Kliknij na swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wybierz “Ustawienia konta”.
 3. Przejdź do sekcji “Zarządzanie kontem” – Po wejściu w ustawienia konta, znajdź sekcję o nazwie “Zarządzanie kontem”. Powinna być ona znajdująca się na panelu bocznym.
 4. Wybierz opcję “Usuń konto” – W sekcji “Zarządzanie kontem” znajdź opcję “Usuń konto” i kliknij na nią.
 5. Potwierdź usunięcie konta – Po kliknięciu na opcję “Usuń konto”, zostaniesz poproszony o potwierdzenie tej decyzji. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie i wpisz swoje hasło, aby potwierdzić usunięcie konta.

Pamiętaj, że po usunięciu konta nie będziesz mógł ponownie go przywrócić. Wszystkie Twoje dane, osiągnięcia i postępy zostaną trwale usunięte. Jeśli jesteś pewny swojej decyzji, wykonaj podane powyżej kroki, aby usunąć konto w World of Tanks.

Przykład: Usuwać konto wyłącznie wtedy, gdy jesteś pewien, że nie będziesz już grał w World of Tanks. Decyzja ta jest nieodwracalna i spowoduje utratę wszystkich danych.

Jak usunąć konto w World of Tanks?

Usunięcie konta w grze World of Tanks może być konieczne z różnych powodów. Jeśli zdecydowałeś się na zakończenie przygody z tą grą, postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby usunąć swoje konto:

 1. Zaloguj się do swojego konta – Wejdź na oficjalną stronę World of Tanks i zaloguj się przy użyciu swojego loginu i hasła.
 2. Otwórz zakładkę “Konto i płatności” – Po zalogowaniu się, wybierz zakładkę “Konto i płatności”, która znajduje się w górnym menu.
 3. Przejdź do ustawień konta – W menu po lewej stronie wybierz opcję “Ustawienia konta”.
 4. Wybierz “Usuń konto” – Na stronie ustawień konta znajdziesz opcję “Usuń konto”. Kliknij na nią, aby kontynuować.
 5. Potwierdź usunięcie konta – Zostaniesz poproszony o potwierdzenie usunięcia konta. Przeczytaj uważnie informacje i jeśli jesteś pewien swojej decyzji, kliknij przycisk potwierdzający.
 6. Wypełnij formularz – Aby dokończyć proces usuwania konta, musisz wypełnić krótki formularz, wpisując powód usunięcia konta i podając swoje hasło. Upewnij się, że wpisujesz poprawne informacje.
 7. Zatwierdź usunięcie konta – Na koniec kliknij przycisk “Usuń konto”, aby ostatecznie zatwierdzić usunięcie.

Pamiętaj, że proces usunięcia konta jest nieodwracalny. Po usunięciu wszystkie dane związane z Twoim kontem zostaną trwale usunięte, a Twoje postępy w grze nie będą już dostępne. Jeśli zmienisz zdanie w przyszłości i zechcesz zagrać ponownie, będziesz musiał utworzyć nowe konto.

Pamiętaj również, że usuwanie konta jest ostateczne i nie ma możliwości cofnięcia tej operacji. Upewnij się, że jesteś pewien swojej decyzji przed podjęciem kroków do usunięcia konta.

Szybki i prosty poradnik krok po kroku

Oto szybki i prosty poradnik krok po kroku, który pomoże Ci usunąć swoje konto w World of Tanks:

Krok 1:Otwórz stronę internetową World of Tanks i zaloguj się na swoje konto.
Krok 2:Przejdź do ustawień swojego konta.
Krok 3:Znajdź opcję “Usuń konto” lub “Zamknij konto”.
Krok 4:Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby potwierdzić usunięcie konta.
Krok 5:Po zatwierdzeniu usunięcia konta, Twoje konto zostanie trwale usunięte z World of Tanks.

Pamiętaj, że po usunięciu konta stracisz dostęp do swojego postępu w grze oraz wszelkich zakupionych przedmiotów. Bądź pewien, że chcesz usunąć konto, zanim podejmiesz te kroki.

Film:

Poradnik#1: Jak założyć konto w World of Tanks

Komentarze