Jak odzyskać hasło do roblox bez email

Czy zapomniałeś swojego hasła do Roblox? Nie martw się, istnieją proste kroki, które pomogą Ci je odzyskać, nawet jeśli nie pamiętasz swojego adresu e-mail. Być może Twoje konto zostało zhakowane, a Ty chcesz zabezpieczyć wszystkie swoje dane. Niezależnie od przyczyny, poniżej znajdziesz instrukcje, które pomogą Ci w tym procesie.

1. Przejdź na stronę logowania do Roblox i kliknij na opcję «Nie pamiętam hasła».

2. Zamiast wpisywać swój adres e-mail, wybierz opcję «Nie posiadam adresu e-mail».

3. Zostaniesz przekierowany na stronę odzyskiwania konta, gdzie będziesz musiał podać kilka dodatkowych informacji, aby potwierdzić swoją tożsamość. Może to obejmować odpowiedzi na pytania zabezpieczające, podanie nazwy swojego awatara, daty urodzenia, a także inne informacje, które ustawiałeś przy zakładaniu konta.

4. Po podaniu wszystkich wymaganych informacji, kliknij na opcję «Odzyskaj konto» lub «Wyślij».

5. Jeśli podałeś prawidłowe informacje, otrzymasz link lub instrukcje wysłane na zarejestrowany numer telefonu, który pozwoli Ci na zmianę hasła.

Pamiętaj, że jeśli nie pamiętasz odpowiedzi na pytania zabezpieczające lub innych informacji, które były podawane przy zakładaniu konta, może być trudniej odzyskać dostęp do swojego konta Roblox. W takim przypadku zalecamy skontaktować się z pomocą techniczną Roblox, którzy mogą pomóc Ci w tym procesie.

Krok 1: Przejdź do strony logowania

Aby zresetować hasło do konta Roblox bez użycia emaila, pierwszym krokiem jest przejście do strony logowania na oficjalnej stronie Roblox.

Możesz to zrobić, otwierając dowolną przeglądarkę internetową i wpisując w pasek adresu www.roblox.com. Następnie naciśnij Enter, aby przejść do strony głównej Roblox.

Na stronie głównej Roblox znajdziesz przycisk «ZALOGUJ SIĘ» znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Kliknij na ten przycisk, aby przenieść się do strony logowania.

Teraz jesteś gotowy, aby przystąpić do drugiego kroku procesu odzyskiwania hasła do konta Roblox bez użycia emaila.

Krok 2: Kliknij na «Nie pamiętam hasła»

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, aby odzyskać hasło do Roblox bez e-maila, jest kliknięcie na opcję «Nie pamiętam hasła» na stronie logowania.

Zazwyczaj znajdziesz tę opcję pod polami do wpisywania nazwy użytkownika i hasła. Może być oznaczona jako «Nie pamiętasz hasła?» lub podobnie.

Kliknięcie na ten link przeniesie Cię do procesu odzyskiwania hasła, który zapewni Ci możliwość ustawienia nowego hasła dla Twojego konta Roblox.

Pamiętaj jednak, że będziesz musiał udowodnić, że jesteś właścicielem konta poprzez podanie szczegółów takich jak nazwa użytkownika, pełne imię i nazwisko, numer telefonu lub inne informacje, które związane są z Twoim kontem.

Przejdź do kroku 3, aby dowiedzieć się więcej o procesie odzyskiwania hasła do Roblox bez e-maila.

Krok 3: Wybierz opcję «Odzyskaj konto bez e-maila»

Aby odzyskać konto w Roblox bez e-maila, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Otwórz stronę główną Roblox i kliknij «Logowanie».
 2. Na stronie logowania wpisz swój identyfikator i kliknij «Zapomniałem/am hasła».
 3. Zostaniesz przekierowany/a na stronę odzyskiwania hasła.
 4. Na stronie odzyskiwania hasła kliknij «Nie mam dostępu do mojego e-mail».
 5. Zostaniesz poproszony/a o podanie dodatkowych informacji w celu potwierdzenia tożsamości.
 6. Uzupełnij formularz i kliknij «Wyślij».
 7. Jeśli podane informacje zostaną zweryfikowane, otrzymasz instrukcje dotyczące dalszego procesu odzyskiwania konta.

Pamiętaj, że proces odzyskiwania konta bez e-maila może zająć trochę czasu, więc bądź cierpliwy/a. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, skontaktuj się z działem obsługi klienta Roblox.

Krok 4: Wprowadź swoje dane

Aby odzyskać hasło do swojego konta Roblox, musisz wprowadzić swoje dane, które są kojarzone z kontem. Te dane pomogą potwierdzić Twoją tożsamość i umożliwią przypisanie nowego hasła do Twojego konta.

Wprowadź następujące informacje:

 • Nazwa użytkownika: Wpisz swoją nazwę użytkownika, którą zarejestrowałeś podczas zakładania konta Roblox.
 • Data urodzenia: Podaj swoją datę urodzenia. Wprowadź poprawne dane, gdyż będą one wykorzystane w celu sprawdzenia autentyczności Twojego konta.
 • Miejsce zakupu lub kod zaproszenia: Jeśli zakupiłeś konto Roblox lub otrzymałeś kod zaproszenia, wprowadź odpowiednie informacje w tym polu.

Pamiętaj, aby wprowadzić swoje dane dokładnie i zgodnie z tymi, które podałeś podczas zakładania konta. Jeśli nie pamiętasz pewnych informacji, spróbuj skonsultować się z dostępnymi dokumentami lub innymi danymi, które mogą pomóc w potwierdzeniu Twojej tożsamości.

Po wprowadzeniu swoich danych, kliknij przycisk «Dalej» lub «Odzyskać hasło». Jeśli wszystkie dane zostaną poprawnie zweryfikowane, otrzymasz możliwość ustawienia nowego hasła do swojego konta Roblox.

Krok 5: Potwierdź, że jesteś właścicielem konta

Po przekierowaniu na stronę do odzyskiwania hasła Roblox będziesz musiał potwierdzić, że jesteś właścicielem konta. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

1. Udowodnij, że jesteś członkiem Roblox: Możesz to zrobić, podając swoje dane do logowania, takie jak nazwa użytkownika i hasło.

2. Podaj informacje dotyczące konta: Roblox poprosi o dodatkowe informacje, aby potwierdzić twoją tożsamość. Może to obejmować pytania dotyczące daty urodzenia lub poprzednio używanych e-maili związanych z kontem.

3. Zweryfikuj swoją tożsamość: W przypadku wątpliwości Roblox może poprosić o dodatkowe informacje, takie jak numer telefonu lub adres e-mail powiązany z kontem. Dostarczenie tych informacji pomoże w zweryfikowaniu twojej tożsamości.

Pamiętaj, że wszystkie podane informacje powinny być zgodne z danymi, które podałeś podczas tworzenia konta na Roblox.

Po potwierdzeniu, że jesteś właścicielem konta, Roblox przeprowadzi Cię przez proces resetowania hasła. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby ustawić nowe hasło i odzyskać dostęp do swojego konta.

Krok 6: Ustaw nowe hasło

Zdobądź dostęp do konta Roblox, ustawiając nowe hasło. Po udanej operacji odzyskiwania konta, będziesz miał możliwość zmiany hasła.

Aby ustawić nowe hasło, postępuj zgodnie z następującymi krokami:

 1. Otwórz stronę «Zmień hasło» na Roblox.
 2. Wpisz nazwę użytkownika, dla którego chcesz ustawić nowe hasło.
 3. Kliknij przycisk «Wyślij».
 4. Na podany wcześniej adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do zmiany hasła.
 5. Kliknij na link otrzymany w wiadomości e-mail.
 6. Na nowo otwartej stronie wypełnij pola wymagane do ustawienia nowego hasła. Pamiętaj, aby użyć silnego hasła, które jest trudne do zgadnięcia.
 7. Potwierdź nowe hasło, wpisując je po raz drugi w odpowiednie pole.
 8. Kliknij przycisk «Zapisz» lub «Zmień hasło», aby zakończyć proces ustawiania nowego hasła.

Po wykonaniu tych kroków, Twoje konto Roblox będzie chronione nowym, bezpiecznym hasłem, które tylko Ty znasz.

Ważne jest, aby pamiętać nowe hasło i regularnie je aktualizować, aby utrzymać bezpieczeństwo Twojego konta.

Wideo:

Poradnik jak odzyskać hasło na roblox

Komentarze