Jak kupić złoto w World of Tanks SMS

World of Tanks to jedna z najpopularniejszych gier multiplayer, w której gracze mogą prowadzić bitwy czołgami. Aby mieć przewagę nad innymi graczami, warto zakupić złoto, które pozwala na ulepszanie czołgów oraz odblokowanie dodatkowych funkcji. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak w prosty i wygodny sposób możesz kupić złoto za pomocą SMS-ów.

Krok 1: Wybierz ilość złota, którą chcesz zakupić. Możesz wybierać spośród różnych pakietów, zapewniających różne ilości złota.

Krok 2: Znajdź numer SMS, na który należy wysłać wiadomość w celu zakupu złota. Numer ten znajdziesz na oficjalnej stronie World of Tanks lub w sklepie z grami.

Krok 3: Przejdź do swojej aplikacji SMS i napisz wiadomość zawierającą odpowiednią treść, która pozwoli na zakup złota. Upewnij się, że wpisujesz poprawne dane, aby uniknąć błędów.

Krok 4: Wyślij wiadomość SMS na podany numer. Koszt wiadomości zależy od wybranej ilości złota oraz operatora, z którego korzystasz.

Krok 5: Po wysłaniu wiadomości SMS otrzymasz potwierdzenie zakupu złota. Sprawdź swoje konto World of Tanks, aby upewnić się, że złoto zostało dodane.

Ważne: Upewnij się, że masz wystarczającą ilość środków na koncie telefonu, aby dokonać zakupu. Sprawdź również, czy wpisane dane są poprawne, aby uniknąć pomyłek. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zakupem złota, skontaktuj się z obsługą techniczną gry.

Teraz, dzięki temu prostemu poradnikowi, nie musisz martwić się o skomplikowane metody płatności online. Kup złoto w World of Tanks za pomocą SMS-ów i ciesz się dodatkowymi możliwościami, jakie daje Ci ta popularna gra.

Jak kupić złoto w World of Tanks SMS

Złoto jest ważną walutą w grze World of Tanks, która umożliwia graczom zakup różnych przedmiotów, pojazdów i usług premium. Jednym z najprostszych sposobów zakupu złota jest korzystanie z usługi SMS.

Aby kupić złoto za pomocą SMS, wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom grę World of Tanks na swoim urządzeniu.
 2. Przejdź do sklepu, gdzie znajdziesz sekcję “Złoto”.
 3. Wybierz ilość złota, którą chcesz zakupić.
 4. Wybierz opcję płatności SMS, jeśli jest dostępna.
 5. Podaj numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłana wiadomość SMS z kodem płatności.
 6. Po otrzymaniu wiadomości SMS z kodem, wprowadź go w odpowiednie pole na ekranie.
 7. Po zatwierdzeniu kodu płatności, złoto zostanie automatycznie dodane do twojego konta w grze.

Pamiętaj, że koszt zakupu złota za pomocą SMS jest uzależniony od ceny usługi, którą oferuje twój dostawca usług telekomunikacyjnych. Przed dokonaniem zakupu sprawdź warunki i opłaty za tę usługę.

Zakup złota za pomocą SMS to szybki i wygodny sposób na zdobycie dodatkowej waluty w grze World of Tanks. Złoto umożliwi ci zakupienie przedmiotów i usług, które pomogą ci w osiągnięciu sukcesu na polu bitwy.

Wprowadzenie

Witaj w poradniku dla graczy dotyczącym kupowania złota w World of Tanks SMS!

Jeśli jesteś graczem gry World of Tanks i chciałbyś zdobyć złoto, które pozwoli Ci na zakup nowych czołgów, ulepszeń i dodatkowego ekwipunku, to znalazłeś się we właściwym miejscu. W naszym poradniku dowiesz się, jak nabyć złoto w łatwy i szybki sposób, korzystając z usługi SMS.

Złoto to wirtualna waluta w grze World of Tanks, która umożliwia Ci kupowanie różnych przedmiotów, zwiększanie poziomu Twojej postaci i rozwijanie swojego arsenalu.

Ale jak dokładnie działa ten system? Jakie są korzyści płynące z zakupu złota przez SMS? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w naszym poradniku. Przeczytaj go dokładnie, aby w pełni zrozumieć, jak kupić złoto w World of Tanks SMS.

Kroki do zakupu złota

Aby zakupić złoto w World of Tanks za pomocą SMS, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Krok 1:Wyślij SMS o treści “WOT GOLD” na numer 123456.
Krok 2:Po chwili otrzymasz odpowiedź SMS z kodem.
Krok 3:Otwórz grę World of Tanks i wejdź do sklepu.
Krok 4:Wybierz opcję zakupu złota i wprowadź otrzymany kod.
Krok 5:Po potwierdzeniu kodu otrzymasz zakupione złoto na swoje konto w grze.

Teraz możesz wykorzystać swoje zakupione złoto w World of Tanks! Ciesz się dodatkowymi możliwościami i przewagą w walce!

Zalety zakupu złota przez SMS

Zakup złota przez SMS w World of Tanks ma wiele zalet:

 • Szybkość i wygoda: Zakup złota przez SMS jest bardzo prosty i wygodny. Wystarczy wysłać SMS o określonej treści na podany numer, a złoto zostanie dodane do twojego konta w World of Tanks w krótkim czasie.
 • Brak potrzeby posiadania karty kredytowej: Nie musisz posiadać karty kredytowej, aby kupować złoto w World of Tanks. Wystarczy dostęp do telefonu komórkowego i środki na koncie, aby dokonać zakupu.
 • Bezpieczeństwo i poufność: Zakupy złota przez SMS są bezpieczne i poufne. Nie musisz podawać swoich danych osobowych ani numeru karty kredytowej. Wszystko odbywa się za pośrednictwem operatora telekomunikacyjnego.
 • Dostępność dla wszystkich: Zakup złota przez SMS jest dostępny dla wszystkich użytkowników World of Tanks. Niezależnie od tego, czy masz konto Premium, czy nie, możesz skorzystać z tej metody płatności.
 • Dodatkowe bonusy: Często zakup złota przez SMS wiąże się z dodatkowymi bonusami, takimi jak np. bonusowe złoto czy premia do doświadczenia. Dzięki temu możesz zyskać dodatkowe korzyści podczas gry w World of Tanks.

Nie trać czasu i wypróbuj teraz zakup złota przez SMS w World of Tanks!

Wideo:

JAK LEPIEJ GRAĆ w WOT?! – SEKRETY PRO GRACZY (+ KODY BONUSOWE)

Komentarze