Jak dużo miejsca zajmuje World of Tanks?

World of Tanks to popularna gra sieciowa, która w ciągu ostatnich kilku lat zdobyła ogromną popularność wśród miłośników gier wideo. Jednak przed rozpoczęciem rozgrywki wielu graczy zastanawia się, jak dużo miejsca zajmuje ta gra na ich dysku twardym.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że World of Tanks to gra, która wymaga dość dużej ilości miejsca na dysku. Średnio, instalacja gry zajmuje około 30-40 gigabajtów. Jednak warto pamiętać, że wielkość instalacji może się różnić w zależności od wersji gry oraz ilości posiadanych dodatków.

Warto jednak pamiętać, że oprócz samej gry, na dysku twardym zajmowane zostaną także dane dotyczące aktualizacji oraz pliki zapisów gry. Dlatego też zaleca się posiadanie przynajmniej 50 gigabajtów wolnego miejsca na dysku, aby mieć pewność, że gra będzie działać płynnie i nie będzie pojawiło się żadne ograniczenie ze strony systemu.

Pamiętaj, że World of Tanks to gra, która cały czas się rozwija i otrzymuje nowe aktualizacje. W związku z tym, istnieje możliwość, że w przyszłości wymagania co do zajmowanego miejsca na dysku mogą wzrosnąć. Dlatego też warto być przygotowanym na to, że wraz z kolejnymi aktualizacjami, gra będzie zajmować coraz więcej miejsca na Twoim komputerze.

Jak wiele miejsca zajmuje gra World of Tanks?

Gra World of Tanks jest jedną z najpopularniejszych gier na rynku, ale jak dużo miejsca potrzebujesz, aby ją zainstalować?

Zależnie od wersji gry oraz dodatków, które zdecydujesz się zainstalować, World of Tanks może zająć od kilkudziesięciu do kilkuset gigabajtów miejsca na dysku twardym Twojego komputera.

Same podstawowe pliki gry zajmują około 40-50 gigabajtów, ale jeśli zdecydujesz się na zainstalowanie wszystkich dostępnych map, dodatków, dźwięków i tekstur, rozmiar gry może wzrosnąć nawet do 100-200 gigabajtów.

Warto zaznaczyć, że rozmiar gry może się zmieniać wraz z kolejnymi aktualizacjami, które dodają nowe funkcje, pojazdy i mapy do gry. Przed przystąpieniem do instalacji gry, warto upewnić się, czy masz wystarczającą ilość wolnego miejsca na dysku twardym.

Jeśli Twój dysk twardy jest już zapełniony i nie masz miejsca na World of Tanks, możesz rozważyć usunięcie niepotrzebnych plików i programów z dysku, aby zrobić miejsce dla gry. Alternatywnie, można również rozważyć inwestycję w większy dysk twardy lub przeniesienie niektórych plików na zewnętrzny dysk twardy.

Rozmiar gry na komputerze

Jak wiele gier komputerowych, również World of Tanks zajmuje pewną ilość miejsca na twoim komputerze. W zależności od platformy, na której grasz, rozmiar gry może się różnić.

Wersja gry na komputery osobiste (PC) zajmuje około 50 gigabajtów (GB) miejsca na dysku twardym. Jest to spora ilość danych, dlatego przed pobraniem gry upewnij się, że masz wystarczającą ilość wolnego miejsca na swoim dysku.

Warto również pamiętać, że rozmiar gry może się zmieniać wraz z kolejnymi aktualizacjami. Deweloperzy regularnie wprowadzają nowe funkcje, mapy i inne elementy, co może skutkować większym rozmiarem plików gry.

Jeśli masz ograniczone miejsce na swoim komputerze, istnieje możliwość zmniejszenia rozmiaru gry poprzez wyłączenie niektórych niepotrzebnych elementów. Możesz na przykład usunąć niektóre nie używane dźwięki czy modele pojazdów, jednak pamiętaj, że może to wpłynąć na jakość wizualną i dźwiękową gry.

Podsumowując, World of Tanks zajmuje około 50 GB miejsca na dysku twardehm. Zawsze sprawdzaj wymagania sprzętowe i ilość wolnego miejsca na swoim komputerze przed pobraniem gry. Pamiętaj również o regularnym aktualizowaniu gry, co może zwiększyć jej rozmiar.

Wymagane miejsce na konsolach

World of Tanks to gra o sporych wymaganiach jeśli chodzi o miejsce na konsolach. Poniżej znajdują się informacje na temat ilości miejsca, jakie potrzeba na poszczególnych platformach.

Xbox One:

  • Gra wymaga około 36 GB miejsca na dysku.
  • Możliwe jest pobranie dodatkowej zawartości, która zwiększa wymaganą ilość miejsca.

PlayStation 4:

  • Wersja podstawowa gry zajmuje około 40 GB miejsca na dysku.
  • Podobnie jak w przypadku Xbox One, istnieje możliwość pobrania dodatkowej zawartości, która zwiększa wymagane miejsce.

Warto pamiętać, że wymagana ilość miejsca na dysku może się zmieniać wraz z pojawianiem się aktualizacji gry i dodatkowej zawartości. Aby cieszyć się pełnym doświadczeniem w World of Tanks, konieczne jest regularne sprawdzanie miejsca na dysku i ewentualne zwalnianie go w celu pobrania i instalacji nowych aktualizacji.

Wideo:,

Poradnik fioleta – Bofors Tornvagn | World Of Tanks

Komentarze