Jak usunąć world of tanks

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak usunąć grę World of Tanks z twojego komputera? Czy nie jesteś już zainteresowany tą grą i chciałbyś uwolnić miejsce na dysku twardym? W tym poradniku krok po kroku dowiesz się, jak dokładnie usunąć World of Tanks.

Krok 1: Najpierw musisz odnaleźć ikonę World of Tanks na pulpicie twojego komputera. Jeśli nie masz ikony na pulpicie, możesz spróbować znaleźć ją w menu Start. Kiedy już znajdziesz ikonę, kliknij na niej prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję “Usunąć” z menu kontekstowego.

Krok 2: Po kliknięciu “Usunąć”, pojawi się okno dialogowe z prośbą o potwierdzenie usunięcia gry. W tym oknie będziesz mieć możliwość wyboru, czy chcesz również usunąć zapisane pliki, takie jak ustawienia i dane gry. Jeśli zdecydujesz się na usunięcie wszystkich plików, zaznacz odpowiednie pole wyboru i kliknij przycisk “OK”.

Krok 3: Po kliknięciu “OK” proces usuwania gry rozpocznie się. Może to zająć kilka minut w zależności od rozmiaru gry i wydajności twojego komputera. Podczas tego procesu może być wymagane potwierdzenie administratora, więc upewnij się, że masz odpowiednie uprawnienia.

Krok 4: Po zakończeniu procesu usuwania, powinno pojawić się okno z potwierdzeniem, że World of Tanks zostało pomyślnie usunięte z twojego komputera. Zalecamy restart komputera, aby upewnić się, że wszystkie zmiany zostały wprowadzone.

Teraz, gdy wiesz, jak usunąć World of Tanks, możesz uwolnić miejsce na dysku twardym i cieszyć się więcej swobody w swoim komputerze. Jeśli będziesz kiedyś chciał ponownie zainstalować grę, po prostu pobierz ją i zainstaluj na nowo. Powodzenia!

Jak usunąć World of Tanks?

Aby odinstalować grę World of Tanks z komputera, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz menu Start i przejdź do Panelu sterowania.
 2. Wybierz opcję “Dodaj lub usuń programy”.
 3. Przeszukaj listę zainstalowanych programów i znajdź “World of Tanks”.
 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy na “World of Tanks” i wybierz opcję “Odinstaluj”.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zakończyć proces odinstalowywania.
 6. Usuń wszelkie składniki związane z grą, jeśli zostaną wyświetlone takie opcje.
 7. Uruchom ponownie komputer, aby dokonać pełnego usunięcia World of Tanks.

Po wykonaniu tych kroków gra World of Tanks powinna być w pełni usunięta z Twojego komputera.

Pierwsze kroki

Przed rozpoczęciem procesu usuwania World of Tanks warto zastanowić się, czy na pewno chcesz usunąć tę grę z swojego komputera. Pamiętaj, że po usunięciu stracisz wszelkie zapisane postępy oraz związane z nimi elementy takie jak czołgi, monety czy przedmioty specjalne.

Jednak jeśli jesteś pewien swojej decyzji, możesz rozpocząć proces usuwania. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, jak to zrobić:

 1. Krok 1: Otwórz menu “Start” na swoim komputerze.
 2. Krok 2: Wpisz “Panel sterowania” w wyszukiwarkę i otwórz ten program.
 3. Krok 3: W Panelu sterowania znajdź sekcję “Programy” i kliknij na opcję “Odinstaluj program”.
 4. Krok 4: Wyszukaj na liście zainstalowanych programów “World of Tanks” i kliknij prawym przyciskiem myszy na tę pozycję.
 5. Krok 5: Wybierz opcję “Odinstaluj” i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Po wykonaniu tych kroków World of Tanks zostanie odinstalowany z Twojego komputera. Pamiętaj, że proces może potrwać kilka minut, w zależności od wydajności Twojego komputera.

Przed odinstalowaniem gry możesz również usunąć pliki i foldery związane z World of Tanks, jeśli nie zamierzasz więcej z nich korzystać. Jednak upewnij się, że usuwasz jedynie te pliki, które są związane z grą, aby nie usunąć niechcianych lub ważnych danych.

Usuwanie World of Tanks z systemu

Aby usunąć grę World of Tanks z systemu, możesz skorzystać z poniższych kroków:

 1. Znajdź ikonę gry World of Tanks na pulpicie lub w menu Start.
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry i wybierz opcję “Odinstaluj”.
 3. Po otwarciu okna dialogowego, postępuj zgodnie z instrukcjami deinstalatora gry.
 4. Po zakończeniu procesu odinstalowywania, możesz zrestartować komputer, aby mieć pewność, że wszystkie pliki gry zostały usunięte z systemu.
 5. Po restarcie komputera możesz również sprawdzić, czy nie ma żadnych pozostałości po grze, takich jak foldery z plikami gry w folderze Program Files lub dokumenty gry w folderze Moje dokumenty. Jeśli takie pozostałości istnieją, możesz je usunąć ręcznie lub skorzystać z narzędzi do czyszczenia systemu, takich jak CCleaner, aby upewnić się, że wszystkie pliki związane z grą zostały usunięte.

Po wykonaniu tych kroków, gra World of Tanks powinna być całkowicie usunięta z systemu.

Wideo:

Poradnik#1: Jak założyć konto w World of Tanks

Komentarze